РПМ «ДокДизель»

Сельхозтехника

Отзывы
 • Добрий вечір! Хочу дати відповідь широкому загалу. 1) Чому рахунок-фактура №28 від 13.09.2017р. ще не оплачена? = Тому що мотор не відремонтований масло брав до і після ремонту якщо це можна назвати ремонтом. 2) Чому Ви, завезли, свій, знову, "раптово зломлений", двигун до іншої майстерні, якщо Ви виконали всі наші рекомендації? =Ми відвезли в другу майстерню для усунення причини розходу масла, з якою ви не справилися за два рази. 3) Чому Ви хочете прикрити Вашу непорядність щодо грошей по даному питанню Вашими хибними заявами з неправдивими відомостями?=У мене є фото борткомпютера до ремонту і після де тиск був 3бр а став 2.7бр. При 2.5бр компютер глушить двигун. А тепер попорядку. Післяремонтні рекомендації позвонив після обкатки взяв масло 3л скзкли що багато але це обкатка повинин взяти. В роботі взяв 5л. Ну а сама класна відповідь: це масло випаровується. 1)Після складання кожного двигуна на базі РПМ "ДокДизель", здійснюється його "обкатка" з замірами показників тиску/температури/обертів. Це на словах так, а вроботі так: двигун заводят без рідини покажщик тиску з коляровими поділами скільки бар давить не понятно. Для двигунів Д, СМД та інші це норма но для Вальмет це критично мало. Ну температуру та оберти ніхто не перевіряє. Двигун ремонтується майстром на колінах, рембази нема, притірка сідл та клапанів дрелью СУПЕР технології.
  Оценка:
  02 марта 2018г. в 20:43
  • РПМ «ДокДизель»
   Доброго дня!
   По-перше:
   Ми даємо гарантію на ремонт двигуна в тих випадках, коли тільки ми його ремонтуємо, і коли виконані всі наші рекомендації. Тому, в вересні 2017 року потрібно було привезти двигун до нас для усунення можливих несправностей, або викликати ремонтну групу. Залучити незалежних експертів, додатково, для виявлення причин несправності. При підтвердженні причини поломки, та з'ясування обставин, які до цього призвели, з однієї, чи іншої сторони (а ми не можемо виключати жодний з цих варіантів), далі приймається рішення в рамках відповідальності сторін.
   Такі заходи проводяться при умовах підписання договору, та вирішення фінансових питань. Це була "джентельменська угода".
   Але те, що фінансове питання не було вирішене, а також те, що двигун був переданий до інших спеціалістів, знімає з нас всю відповідальність за подальшу його долю...
   По-друге:
   Ми вважаємо, що Ви взагалі не хотіли розраховуватися за ремонт двигуна, ще коли його забирали з нашої майстерні, і думали скористатись відсутністю письмового договору.
   По-третє:
   Датчик тиску мастила двигуна, яким здійснювалися заміри при демонстрації роботи, для Вас, коли Ви його забирали, ("...покажщик тиску з коляровими поділами скільки бар давить не понятно...") окрім кольорових поділок має цифровий лімб. Де Ви бачили такий цікавий датчик?
   Показники тиску мастила двигуна, при демонстрації роботи, для Вас, коли Ви його забирали, було в межах 3.0-3.5 бар (навіть враховуючи похибку)
   По-четверте:
   (...а вроботі так: двигун заводят без рідини...)
   Без якої рідини?..
   Мастило БУЛО в двигуні, так як вищевказаний датчик саме ТИСК МАСТИЛА заміряє!
   Можливо Ви мали на увазі охолоджуючу рідину? Ми заводили двигун на термін роботи близько 5 хвилин, що не потребує рідини для охолодження. Якщо б Ви хотіли, щоб двигун був "обкатаний" зі спеціальним маслом, 1-3 години, то для цього неоюхідний ще радіатор з патрубками та вентилятор... Але такого побажання від Вас не було.
   Можливо Ви мали на увазі ще якусь іншу рідину? Розкажіть, будь-ласка, що ще Ви в цей двигун заливали...
   По-п'яте:
   Підкажіть, будь-ласка, назву чи адресу організації, спеціалісти якої відремонтували Вам цей двигун більш професійно. Ми хочемо розвиватися в цьому напрямку та переймати хороший досвід колег виправляючи власні помилки та недоліки. Ми не ідеалізуємо та не привозносимо себе. Ми - завжди відкриті для діалогу.
   03 марта 2018г. в 12:36
 • Оценка:
  02 марта 2018г. в 15:13
 • Мотор брав масло до 5л день. Відвіз на ремонт. Сказали треба замінити поршневу.Замінили: Поршневу,прокладки, втулки форсунок масло робота все це оцінили в 104000 грн. А мотор як брав 5л таки і бере. Сказали привести ще раз подивляться. Привіз : замінили одну головку, клапана, пружини клапанів,втулка розпредвала, вкладиші і росточили колінвал, прокладки, масло, 6 розпилювачів форсунок і одна вже не працювала. Ціна запчастин і роботи 80000грн. А мотор масло бере 5л в день. Відвіз у другу майстерню. Розібрали мотор і зразу назвали причини. Поршнева не оригіна її витягнули без зйомника поршня терли по гільзах головки замінили пружини були більшого діаметра сідла посажені два штовхача надщерблені розпредвал надщерблений вкладиші начало гризти після 10днів роботи. Ось такий там ремонт!
  Оценка:
  01 марта 2018г. в 11:00
  • РПМ «ДокДизель»
   Доброго дня!
   Дякуємо за Ваш відгук, шановний можливий клієнт.
   По прізвищу Зваричук ми знайшли певні залишки співпраці, які представляю до Вашої уваги, шановні читачі даного відгуку, а саме рахунки, виставлені до оплати для контрагента ФГ "АСТРА ПЛЮС"(адреса: 32625, Хмельницька область, Новоушицький район, с.Песець, директор - Зваричук Валентин Васильович), в рамках співпраці по ремонту двигуна Valmet.
   Це посилання на рахунки в соц.мережі:
   1) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=506921219704156&set=pcb.506923736370571&type=3&theater
   2) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=506921223037489&set=pcb.506923736370571&type=3&theater
   Пані "Зваричук Вікторія.", припустивши те, що Ви, все-таки, маєте стосунок до такої організації, як ФГ "АСТРА ПЛЮС", ми хотіли би прояснити ситуацію в наступному:
   1. Перший раз Ви привезли двигун Valmet для первинної розборки, дефектовки та ремонту, орієнтовно в жовтні місяці 2016 року.
   Цілий сезон сільськогосподарських робіт 2017 року ви здійснювали його впевнену експлуатацію в польових умовах! Так?
   2. Чому ви не говорите про післяремонтні рекомендації, а саме:
   - якщо в роботі на комбайні буде спостерігатись неадекватна робота двигуна, а саме чорний/білий/надмірний дим, вібрації, шуми, перерозхід палива та мастила, тому подібне, обов'язково викликати нашу рем.групу для усунення несправностей;
   - використання в подальшому тільки якісного моторного мастила, фільтрів та їх своєчасну заміну?
   3. Двигун був вбитий повністю.
   а) При первинній дефектовці, були виявлені пошкодження вала ГРМ, але не такі критичні, а також через його високу ціну, разом з Вами було прийнято рішення його залишити. А в подальшому Ви вказуєте, що він пошкоджений, але не вказуєте, що саме вплинуло на критичне спрацювання агрегата восени 2017 року!
   б) в вересні 2017-го Ви привезли двигун з "мазутом" замість мастила, з провернутими корінними та шатунними вкладишами, з тріщинами в ГБЦ, що не піддалося ремонту, ...знову зігнутими штангами штовхачів клапанів (цей список набагато довший!). Гільзи, до речі, витримали того разу, тому що були високої якості!
   в) неякісне пальне також "зробило свою роботу".
   Після складання кожного двигуна на базі РПМ "ДокДизель", здійснюється його "обкатка" з замірами показників тиску/температури/обертів.
   Ми даємо гарантію на ремонт двигуна в тих випадках, коли тільки ми його обслуговуємо, і коли виконані наші рекомендації.
   Таким чином, вважаємо за необхідне вказати, що описана проблематика з дизельним двигуном, пана Зваричук В.В., свідчить сама за себе:
   "масляне голодування двигуна", що мало місце, при неправильній експлуатації, спричинило перегрів двигуна з усіма його похідними...
   Пане Зваричук В.В., дайте відповідь широкому загалу, будь-ласка:
   1) Чому рахунок-фактура №28 від 13.09.2017р. ще не оплачена?
   2) Чому Ви, завезли, свій, знову, "раптово зломлений", двигун до іншої майстерні, якщо Ви виконали всі наші рекомендації?
   3) Чому Ви хочете прикрити Вашу непорядність щодо грошей по даному питанню Вашими хибними заявами з неправдивими відомостями?
   02 марта 2018г. в 14:34
Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email